Carbine'ın yeni bilimkurgu MMO'su Wildstar 2013'te geliyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 7.02.2013 - 15:00
Farklı bir dünya isteyen?
Carbine Stüdyoları 2013’te çıkacak yeni bilimkurgu MMO oyunları WildStar’ı duyurdu!

Bu heyecan verici duyuruyu kutlamak adına, oyundaki Exile topluluğu, Explorer ve Soldier sınıfları ve yeni bir bölgeye ait bazı detaylara yakından bakalım. Dahası, Baş yapımcı Jeremy Gaffney tarafından takımın oyundaki seviye sistemi ve oyun sonu içeriğine dair hazırladığı “State of the Game” Wildstar bloğu da oyunu bekleyenlere yeni bilgiler sunuyor.
 
Blog yazısı için http://www.wildstar-online.com/en/blog/wildstar_wednesday_february_state_of_the_game.php sitesine bakabilirsiniz
 
Wildstar, Nexus adlı gezegende geçiyor. Nexus, Kadim Elden halkı tarafından terk edilmiş, keşfedilmeyi ve kazanılmayı bekleyen bir çok hazine ve teknolojiyi barındıran gizemli bir gezegen.
 
İşte oyuna ait bir kaç detay:
Exile Topluluğu: Dışlanmışlar ve paralı askerler tarafından oluşan dağınık bir grup olan Exiles, gezegenlerinden zorla göç ettirilmiş ve ihtiyaçtan dolayı bir araya gelmiştir. Nexus’a ilk yerleşen Exile Topluluğudur.


Deradune: Nexus’un yerli ve gezegen dışından gelmiş bir çok acımasız vahşi yaşamını içinde barındıran yeni bölgesi. Aynı zamanda önümüzdeki haftalarda daha detaylı konuşuyor olacağımız yeni bir ırkın başlangıç bölgesi.

Soldier Sınıfı: Savaş odaklı oynanışı tercih eden oyunculara yönelik tasarlanmış bir sınıf. Sınıfa özel görevler ve aksiyonlar, oyunculara farklılık gösteren dövüş tecrübeleri sunuyor olacak.


Explorer Sınıfı: Dünya haritasını gezip tamamlamayı ve oyun içinde yolunu kendi bulmayı sevenlerin sınıfı. Bu sınıf ile başkalarının erişemeyeceği yerlere erişmeniz ve Nexus’un dünyasını tamamen keşfetmeniz mümkün.


İlerleyen haftalarda Dominion topluluğu ve bu topluluğu oluşturan ırklara yakından bakıyor olacağız.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2021 07:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Carbine'ın yeni bilimkurgu MMO'su Wildstar 2013'te geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×