Carnivores: Cityscape piyasalarda

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Carnivores: Cityscape piyasalarda
Infrogames, yeni PC için hazırlanan Carnivores: Cityscape'i piyasalara sürdü. Sunstorm Interactive tarafından hazırlanan oyun FPS türünde ve oyunda birbirinden tehlikeli dinazor türlerine karşı mücadele ediyor ya da herhangi bir etoburu seçerek özgürlük mücadelesi de verebiliyoruz. Oyunun konusu şöyle: bir uzay gemisi dünyaya çarpar ve dünyanın her bir tarafına bu çarpışmayla birlikte çeşitli dinazor türleri dağılır. Oyunda değişik dinazor türlerine karşı birbirinden değişik silahlar olacak. Bunların arasında bomba-atar'lar, makineli tüfekler ve sniper tüfekleri yeralacak. Bunun yanında cooperative oyunun yanında ayrıca bir de Dinomatch özelliği ile dinazor dinazora kapışma şansımız olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 15:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Carnivores: Cityscape piyasalarda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×