Cars 3: Driven to Win filmi ile aynı anda satışa çıktı

Cars 3: Driven to Win filmi ile aynı anda satışa çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.06.2017 - 13:13
Şimşek McQueen yeniden pistlerde
Bilkom, Cars 3: Driven to Win” oyununun PS4 ve Xbox One versiyonlarının film ile aynı anda satışa çıktığını duyurdu. “Cars 3: Driven to Win”, Arabalar filmi tutkunlarına, Şimşek McQueen ve Cruz Ramirez’in sürücü koltuğuna oturarak, Fırtına Jackson’a karşı aksiyon dolu bir macera yaşatacak. Oyuncular 20’den fazla Arabalar filmi karakterinden birini seçerek, filmin 13 ikonik yarış ortamında yarışabilecek. Karakterlerin ve yarışların kişiselleştirilmesi, filmin heyecanını her yaş ve seviyedeki oyuncunun keyifle deneyimleyebilmesi için oyuna eklendi.

“Cars 3: Driven to Win” oyunculara sürüş becerilerini geliştirme imkanı da sağlıyor. Birbirinden eğlenceli altı farklı eğitim modunu kullanarak hem deneyim, hem de ödüller kazanmak mümkün. Şimşek McQueen’e karşı yarışarak gücünü denemek isteyenlere “Yarış Modu”nu öneriyoruz. Kazalardan kurtulmayı, rampalardan sıçramayı veya yarışların püf noktalarını öğrenmek için de farklı modlar seçilebilir.

Cars 3: Driven to Win filmi ile aynı anda satışa çıktı
Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 12:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2017 20:06
pc için çıkacak mı
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×