Castlevania: Lords of Shadow: Ultimate Edition PC’ye Geliyor

Castlevania: Lords of Shadow: Ultimate Edition PC’ye Geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 6.06.2013 - 10:06
En çok satan Castlevania destanı Ağustos ayında PC oyuncuları ile buluşuyor
Konami Digital Entertainment GmbH, büyük başarılara imza atmış olan Castlevania: Lords of Shadow’un Ultimate Edition şeklinde kutulu olarak Windows PC için Ağustos ayında piyasada olacağını duyurdu.

PlayStation3 ve Xbox 360 için çıktığı günden itibaren etkileyici bir satış başarısına ulaşan Castlevania: Lords of Shadow, Castlevania mitolojisine karanlık ve göz alıcı bir bakış sunuyor. PC versiyonunda ana oyuna ilaveten iki eklenti bölümü yer alacak ve tüm Avrupa’da 29/30 Ağustos’ta kutulu olarak satışa sunulacak.

Castlevania: Lords of Shadow: Ultimate Edition PC’ye Geliyor
Bu etkileyici 3D oyun kıyamete sayılı günler kala, karanlık güçlerin Dünya’yı esir aldığı bir dönemde geçiyor. Dünya’nın Cennet ile olan ittifakı karanlık ve kötü bir güç olan, oyuna da ismini veren Lords of Shadow tarafından tehdit edilmektedir. Bu paramparça topraklarda ölülerin ruhları huzur bulamamış halde cirit atmakta, kötülükten doğan yaratıklar canlıların üzerine kabus gibi inerek ölüm kusmaktadır.

Bu noktada devreye masumları doğaüstü güçlere karşı koruyup savunan kutsal şövalyeler grubu Brotherhood of Light’ın bir üyesi olan Gabriel Belmont girer. Çok sevdiği karısı karanlığın kötü güçlerince vahşice katledilmiş ve ruhu sonsuza kadar kapana kısılmıştır. Ne canlı, ne de ölü olan karısı nelerin risk altında olduğuna dair korkunç gerçeğin farkına varır ve Gabriel’e kaderine ve dünyanın kurtuluşuna doğru yol göstermeye başlar.


Castlevania: Lords of Shadow: Ultimate Edition birçok önemli yenilik de sunuyor:

-Yeni Özellikler: Ultimate Edition orijinal oyuna ek olarak eklenti içeriği Reverie ve Resurrection’ı da içinde barındırıyor. Ayrıca 1080p HD grafikler kullanan oyun önerilen bilgisayar konfigürasyonunda sabit 60 fps ile çalışıyor,
-Yeni Hikaye: Oyuncular kendilerini yepyeni bir Lords of Shadow hikayesinin içinde bulacaklar, klasik karakterlerle karşılaşacak ve yan hikayeleri de öğrenecekler.
-Yeni Silahlar ve Yetenekler: Çok işlevli silahınız Savaş Hacı sayesinde engelleri aşacak ve platform yeteneklerinizi göstereceksiniz. Boşluklardan karşıya sallanacak, dik duvarlara tırmanacak, iple yamaçlardan aşağı inecek, engelleri yakalayıp yoldan çekebileceksiniz.
-Yeni Titan Savaşları: Korkutucu büyüklükteki dev düşmanlarla karşılaşacak, ilerlemek için özel saldırılara ve hıza ihtiyaç duyacaksınız.
-Yeni Yerler: Gotik harabeleri, karanlık kaleleri, kurak ormanları ve donmuş toprakları gezeceksiniz. Gabriel’e yolculuğunda yardımcı olacak eşyaları saklayan gizli yerler ve rotalarla dolu devasa bir dünyayı keşfedeceksiniz.

Castlevania Lords of Shadow: Ultimate Edition Windows PC için 29 Ağustos’ta kutulu olarak satışa sunulacak.

- Basın Bülteni
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 23:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×