Castlevania: Lords of Shadow'a yama yolda

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.10.2010 - 14:05
Korkuya gerek yok, doktor geldi
Konami'den yapılan resmi duyuruda, Castlevania: Lords of Shadow'un PS3 versiyonu için bir yamanın hazırlandığı belirtildi. Oyunda save dosyalarıyla ilgili bazı sorunlar oluşabiliyormuş. Örneğin, "save dosyası hatalı, üzerine yazmak için X'e basın" gibi bir hata mesajıyla karşılaşılabiliyor. Yapımcılar, bu ve benzeri hataları ortadan kaldırmak için en kısa zamanda bir yama çıkaracak.

Castlevania: Lords of Shadow, PS3 ve X360 platformları için raflarda yerini aldı.

Castlevania: Lords of Shadow'a yama yolda
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Castlevania: Lords of Shadow'a yama yolda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×