Castlevania: Lords of Shadow'un inceleme puanı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.09.2010 - 10:21
Resmi Xbox Dergisi inceledi
MercurySteam ve Kojima Productions tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Castlevania: Lords of Shadow'u, Resmi Xbox Dergisi (OXM) inceledi. Oyunu beğenen dergi, 10 üzerinden 9 puanı layık gördü. İnceleme notlarının arasında Lords of Shadow için "God of War, Shadow of the Colossus ve Pan’s Labyrinth" gibi isimlerden etkilenilmiş olunabileceği de belirtildi.

Lords of Shadow, 5 Ekim'de PS3 ve X360 için Kuzey Amerika'da, 7 Ekim'de de Avrupa'da raflarda olacak.

Castlevania: Lords of Shadow'un inceleme puanı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Castlevania: Lords of Shadow'un inceleme puanı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×