Castlevania: Symphony of the Night mobil için çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.03.2020 - 16:28
Castlevania serisinin belki de en iyi oyunlarından biri olan Castlevania: Symphony of the Night, iOS ve Android platformları için çıktı.

Konami sürpriz bir şekilde Castlevania: Symphony of the Night oyununun iOS ve Android sürümlerini çıkarttı. Castlevania serisinin belki de en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilen Castlevania: Symphony of the Night, an itibari ile hem Apple Store, hem de Google Play üzerinden indirilebilir.

Castlevania: Symphony of the Night mobil için çıktı

Yurt dışında 2.99$ olan oyunun hem Android hem de iOS sürümünün fiyatı ise 19.99 TL olarak gözüküyor. Dokunmatik oynanışın yanı sıra kontrol desteğine de sahip olan Castlevania: Symphony of the Night, orijinal versiyondan ziyade oyunun yeni sürümünden port edilmiş. Yani daha önce PSP ve PS4 sürümünün bu sefer de iOS ve Android'te karşımıza çıktığını görüyoruz.

Castlevania: Symphony of the Night ilk olarak 1997 yılında Playstation konsolu için çıkmıştı. Daha sonra Sega Saturn, PS3, PS4, PSP, Ps Vita, Xbox 360 sürümleri de çıkan oyun birçok dergi ve siteden yüksek puanlar almayı başarmıştı. Serinin en bilinen karakterlerinden biri olan Alucard'ı kontrol ettiğimiz oyun, aynı zamanda gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında da gösteriliyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2021 00:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2020 21:06
böyle bir sanat eserini ekran kontrolleri ile oynamak tek kelimeyle işkence olacaktır, tavsiyem emulator ile PC üzerinden oynamanız
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2020 01:28
Aldım ve cidden işkence. Mobile göre değil kesinlikle
Kalan Karakter : 300 Gönder
Castlevania: Symphony of the Night mobil için çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×