Castlevania ve MGS 4, bir arada satışa sunuluyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.10.2010 - 12:16
Japon oyuncular için güzel bir paket
Hideo Kojima'nın başarılı oyunu Metal Gear Solid 4 ve yine Kojima'nın, yapımında yardımda bulunduğu Castlevania: Lords of Shadow, aynı pakette Japon oyunculara sunulmaya hazırlanıyor. İki oyunun standart versiyonlarının ve bir adet siyah 160 GB PS3'ün bulunduğu paket, 16 Aralık'ta 467 dolardan satışa sunulacak. Diğer ülkeler için bir açıklama ise, yapılmadı.

Castlevania ve MGS 4, bir arada satışa sunuluyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Castlevania ve MGS 4, bir arada satışa sunuluyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×