Castlevania'yı Solid Snake ile oynayın!

Emre Günen
Emre Günen 5.10.2010 - 12:30
Konami'den eğlenceli sürpriz
Konami'nin yeni oyunu Castlevania: Lords of Shadow, bu hafta piyasaya sürülürken ilginç bir sürpriz ile birlikte geliyor ve oyuncuları gizli bir kahraman, Solid Snake bekliyor!

Castlevania'yı Solid Snake ile oynayın!
Eğer uzun zamandır beklenen bu macerayı hızlı biçimde bitirmeyi başarırsanız, Solid Snake oynanabilir karakter olarak karşınıza çıkacak. Bunun için, oyunu bitirdikten sonra "Extras" sekmesine girmeli ve karakterinzi değiştirmelisiniz. Üstelik Solid Snake'in, bandanalı ve bandanasız olmak üzere iki farklı çeşidi de var.

Castlevania: Lords of Shadow, Xbox 360 ve PlayStation 3 için dün itibari ile piyasaya sürüldü.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Castlevania'yı Solid Snake ile oynayın!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×