Cataclysm 2011'e mi ertelendi?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 1.10.2010 - 14:35
World of WarCraft ek paketi ne zaman geliyor?

Blizzard, beklenen ek paket Cataclysm için henüz bir tarih belirtmedi. Ancak Amazon sitesi oyunun Ocak'ta çıkacağını düşünüyor.

Ön sipariş veren bazı kullanıcıların, Amazon sitesinin oyunu 4 Ocak 2011'le 18 Ocak 2011 tarihleri arasında teslim edeceğini söylediği belirtiliyor.

Tarih, Amazon'un sitesinde direk olarak belirtilmiyor. Ancak ön sipariş veren kullanıcılara gönderilen elektronik postalarda yer alıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cataclysm 2011'e mi ertelendi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×