Cataclysm heyecanı yarın başlıyor!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 8.09.2010 - 11:10
WoW oyuncularının beklediği ek paketin öncesinde ilk görevler yarın sunulacak.
World of Warcraft oyuncularının beklediği ek paket Cataclysm'in hikayesi, 8 Eylül gecesi yapılacak bakımdan sonra başlayacak.

Cataclysm heyecanı yarın başlıyor!
Cataclysm heyecanı yarın başlıyor!
Yeni görevler Horde için Sen'jin Village'ın yanında, Alliance için ise Dun Morogh'da bulunabilecek. Horde tarafı Echo Isles'ı geri almak için savaşacak, Alliance ise Gnomeregan'ı geri almaya çalışacak.

Daha önce PTR(Public Test Realms)'larda oynanan görevler, kısa sürse de uzun süredir yeni bir içerik alamayan World of Warcraft oyuncularını sevindireceğe benziyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cataclysm heyecanı yarın başlıyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×