Catherine'den yeni video

Uğur Nayır
Uğur Nayır 7.07.2011 - 16:52
Erotik rüyalardan kabuslara giden yol
Catherine'in Nightmare yani kabus adındaki yeni videosu yayınlandı. Atlus tarafından ilk olarak Japonya'da Şubat ayında yayınlanan yapım, diğer bölgeler için hazırlanıyordu. Amerika'da 26 Temmuz'da X360 ve PS3 platformlarında piyasaya sürülecek.

Catherine'den yeni video
Daha öncesinde ise 12 Temmuz'da demosu Amerika bölgesi için kullanıcıların beğenisine sunulacak. İçeriğinde erotizm ve gerilimi barındıran Catherine'de Vincent adında yalnız yaşayan genç bir adamı kontrol edeceğiz. Catherine ile tek gecelik kaçamağı sonrasında Vincent'ın hayatında garip olaylar meydana gelecek.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 09:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Catherine'den yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×