CD Projekt RED, hakkında çıkan haberleri yalanladı

CD Projekt RED, hakkında çıkan haberleri yalanladı

Furkan Güler
Furkan Güler 3.07.2019 - 14:40
Firmadan açıklama geldi.

Geçtiğimiz gün CD Projekt RED'in gelecek planları hakkında bazı haberler çıkmıştı. Firmanın bir sonraki oyunun da Cyberpunk evreninde geçeceği ve firmaya bağlı beş geliştirici ekibin Cyberpunk 2077 üzerinde çalıştığı belirtilmişti. Şimdi ise CD Projekt RED, hakkında çıkan bu iddiaların asılsız olduğuna dair açıklamada bulundu. Şu anda geliştiricilerin Cyberpunk 2077 ve Gwent üzerine yoğunlaştığını belirten firma, başka bir geliştirici ekiplerininde henüz duyurmadıkları bir mobil proje üzerinde çalıştığını açıkladı.

CD Projekt RED, hakkında çıkan haberleri yalanladı

Yani firmanın uzun vadede geleceğinin Cyberpunk evreninden oluşmadığını söyleyebiliriz. The Witcher 3 ile bu nesilde kendini tüm oyunculara kanıtlayan CD Projekt RED, bir sonraki büyük oyununda Witcher evrenine geri dönebilir. Her ne kadar geliştiriciler Geralt'ın hikayesinin son bulduğunu söylese de, başka bir ana karakteri konu alan yeni bir Witcher oyunu görebiliriz. 2020 yılında çıkacak olan Cyberpunk 2077 ile heyecanla bekleniyor. Yavaş yavaş oyunu altın sürüme taşıyan geliştiriciler, bakalım ortaya koydukları yeni projeyle tekrar yılın oyunu ödülünün sahibi olabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2020 07:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.07.2019 01:31
Keanu Reeves
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2019 19:09
Geraltsız witcher susuz dünyaya benzer geraltsız yapacaklarsa hiç yapmasınlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×