CD sürücüsü olmayan Xbox One S modeli duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.04.2019 - 10:51
Microsoft sonunda resmi açıklamayı yaptı

CD sürücüsü bulunmayan ve oyunların sadece dijital olarak kullanılabildiği Xbox One modelinin dedikoduları uzun süredir dolaşıyordu. Tüm bu dedikodu ve haberlerden sonra Microsoft sonunda resmi duyuruyu yaptı ve sürücüsü olmayan Xbox One S modelini duyurdu.

CD sürücüsü olmayan Xbox One S modeli duyuruldu

Başta da söylediğim gibi sadece dijital olarak oyunların indirilebileceği bu model 7 Mayıs'ta çıkacak. tabi CD sürücüsü olmadığı için akıllara hemen depolama birimi geliyor. Yapılan açıklamada bu modelin 1 TB depolama kapasitesine sahip olacağı da duyuruldu. The Xbox One S All Digital Edition isimli bu modelin fiyatı ise 250$ olacak.

Dijital tarafa oldukça ağırlık veren Microsoft bu durumu konsollara da tamamen yansıtmaya başladı. Bu yeni modelin ülkemizde satılıp satılmayacağı ise henüz belli değil. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 15:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
CD sürücüsü olmayan Xbox One S modeli duyuruldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×