Cehennemden Londra'ya

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Cehennemden Londra'ya
En erken 2006 yılında piyasalarda olması planlanan Hellgate: London'ın, ilk ekran görüntüleri yayınlandı. Cehennem ateşinin ıssızlaştırdığı Londra sokaklarında, cehennemden kaçan iblisleri geldikleri yere göndermek için, çeşitli mistik silahlar kullanacağımız oyundaki karakterimizi, deneyim puanları sayesinde geliştirebileceğiz. FPS türündeki yapımı, Flagship Studios hazırlıyor.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 20:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cehennemden Londra'ya

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×