Cehennemin kapılarını açan oyun Agony'de kaç farklı son olacak

Cehennemin kapılarını açan oyun Agony'de kaç farklı son olacak

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 3.05.2018 - 10:58
Cehennemi keşfetmeye az kaldı

Madmind Studios'un geliştirdiği, cehennemin kapılarını ardına kadar açan korku oyunu Agony'de oyuncular, 7 farklı son ile karşılaşabilecekler. Merakla beklenen korku oyunu Agony, geçtiğimiz haftalarda konsol sürümlerine uygulanan sansür ile gündeme gelmişti.

Agony isimli korku oyunu maalesef sansüre yenik düştü

Agony'de 7 farklı son olacak

Geçtiğimiz hafta yapımcı firma Madmind Studios, oyunun 12 saatlik bir oynanış süresi olduğunu duyurmuştu. Cehennemde geçen Agony oyununu bitirmek kaç saat sürecek? Dün Agony'nin resmi Twitter hesabından bir tweet paylaşılarak, oyunculara "Agony'de 7 farklı son olacak. Hepsini keşfetmeye hazır mısınız?" şeklinde bir soru yöneltildi. Böylece, bu soru ile birlikte, Agony'de 7 farklı sonun bizleri beklediği de ortaya çıkmış oldu. Agony PC, PlayStation 4 ve XboxOne için 29 Mayıs tarihinde çıkacak. Oyunda türkçe altyazı desteği de olacak. Oyunun çıkışına az bir süre kala, bu haberle birlikte heyecan da arttı.Oyunun çıkışı ertelenmiş, yapımcı firma, oyunu sorunsuz olarak çıkartmak istedikleri için erteleme kararı aldıklarını açıklamıştı. Bakalım,Cehennem keşif oyunu Agony, oyuncuların beklediklerine değen bir yapım olacak mı.


Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 17:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
KARTALIZMA
KARTALIZMA 3.05.2018 13:24
Türkçe altyazı desteği olması harika.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×