Cem Korkmaz intihar etti!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 1.11.2017 - 21:57
Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Ünlü oyuncu Muhittin Korkmaz'ın oğlu ve ünlü YouTuber Cem Korkmaz, intihar etti. İlk olarak dedikodu olarak yayılan intihar haberi sonrasında basın ve ünlü yakınları tarafından onaylandı.

Cem Korkmaz intihar etti

Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz da Twitter üzerinden "Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum." dedi.

Cem Korkmaz intihar etti!

Cem Korkmaz Kimdir?

1987 Bursa doğumlu Cem Korkmaz, ilk ve orta öğretimini Bursa’da tamamladıktan sonra Bursa Devlet Tiyatrosu'nda tiyatro eğitimi almıştır. Ünlü YouTuber, sunucu ve oyuncu kimliği  ile tanınan isim birçok filmde, dizide ve reklamda rol almıştır. Ancak, asıl kimliğini YouTube üzerinden yayınladığı videolar ile kazanmıştır.  Son olarak Recep İvedik 4 filminde Şahan Gökbakar ile birlikte çalışan Korkmaz, Diğer Yanım, Bizim Ev, A.R.O.G gibi filmlerde de rol almıştı. YouTube videoları ile tanınan Cem Korkmaz, aynı zamanda G.O.R.A filminde rol alan ve akıllara "Komutan Logar, bir cisim yaklaşıyor" repliğiyle kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz'ın oğluydu.

Kendisine Allah'tan rahmet, sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyoruz.

Yorumlar 40
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 08:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Odoakr
Odoakr 3.11.2017 12:19
Aklı yerinde bir insan canına kıyar mı? Cevap: Hayır. İntihar edenlerin bir anlık dahi olsa (yani intihar anında) aklını kaçırdığı muhtemeldir, dinimize göre aklı olmayan yaptıklarından sorumlu değildir. Yüce Allahın onlara rahmet edeceği umulur. Böyle sonsuz cehennem felan yorumlar yanlıştır.
MK Okuru
MK Okuru 12.11.2017 11:53
Türbine oynama kardeş, türbine oynama.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2017 09:03
allah rahmet eylesin mekânı cennet olsun amın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2017 04:52
Oha diyorumdan diyemediniz mi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2017 01:37
Allah rahmet eylesin deyip geçmek bu kadar mı zor?
Herkes hoca anasını satim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2017 00:13
dünyanın iğrenç bir yer olmasına göz yumuyoruz ve insanlar yavaş yavaş ölümün bile hayattan daha iyi olacağını anlayınca onları ölümlerinden sonra bile yargılıyoruz. cehenneme gider demek yerine, cehenneme dönen bu dünyayı cennete çevirirsek böyle duygusal ve kırılgan insanlar bu yola başvurmaz :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cem Korkmaz intihar etti!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×