Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisinin Netflix'te yayınlanacağını açıkladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.10.2020 - 15:25
Cem Yılmaz uzun süredir üzerinde çalıştığı Erşan Kuneri dizisinin Netflix platformunda yayınlanacağını açıkladı.

Cem Yılmaz konuk olduğu bir televizyon programında Erşan Kuneri dizisine de değindi ve bu dizinin Netflix platformunda yayınlanacağını açıkladı. Daha önce çektiği filmlerin yanı sıra Karakomik Filmler için de Netflix ile anlaşan Cem Yılmaz, bu sefer tamamen platforma özel bir proje ile karşımıza çıkmış olacak.

Erşan Kuneri dizisi Netflix'e geliyor

İlk olarak G.O.R.A. filminde daha sonrasında ise Arif V 216 gibi yapımlarda karşımıza çıkan Erşan Kuneri, sahip olduğu kısa sahnelere karşın adından en çok söz ettiren karakterlerden birisi olmuştu. Uzun süren dedikoduların ardından 2017 yılı Kasım ayında Erşan Kuneri ile ilgili bir paylaşım yapan Cem Yılmaz, karaktere özel bir projenin müjdesini de vermişti. Sonrasında bu proje hakkında çok az detay öğrenmiş olsak da Erşan Kuneri dizisi için anlaşılan gerekli anlaşmalar yapılmış durumda.

Cem Yılmaz dizinin yayın platformu dışında teması hakkında da bilgiler verdi. sit-com türünde olan Erşan Kuneri dizisinin tek kamera çekileceği ve ilk sezonunun toplamda 8 bölümden oluşacağı belirtilmiş. Konuyla ilgili konuşan Cem Yılmaz "İlk defa bir dizi yapmak istiyorum. Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak" ifadelerine yer vermiş.

Dönem olarak ise dizinin 1975 ve 1978 yılları arasında geçeceği belirtilmişti. Muhtemelen başarı durumuna göre dizinin 2.sezonunun gelme ihtimali de bulunuyor. 

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 20:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.10.2020 01:44
mavi donumu giydim bekliyorum.
MK Okuru
MK Okuru 9.10.2020 07:49
İkinci sezonu hatta 3 de gelir muhafız denilen rezalet okadar gittiyse.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.10.2020 00:19
Ben seviyorum Cem Yılmazı ve filmlerini her ne kadar millet karalasa da farklı farklı icerikler ile film sunuyor biz seyircilere hiç sıkılmadan izlerim . Ayrıca çok bilmiş kişiler saçma sapan yorum yapmayı da esirgememisler izlemeyin olsun bitsin bu kadar kolay ne bu öfke bu çekememezlik ? ?? ??????
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2020 16:48
Desene po**no işine giriyor izleyenleri kendini ultra zeki sanan Yılmaz.
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2020 20:48
Heeeeee öyle zeki çocuk seni
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2020 16:54
Erşan Kuneri ve Netflix... Hmm... Anladınız onu siz bence. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisinin Netflix'te yayınlanacağını açıkladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×