Cem Yılmaz'dan PlayStation 4 paylaşımı

Cem Yılmaz'dan PlayStation 4 paylaşımı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 14.09.2017 - 18:23
Instagram'dan yaptığı paylaşım ile oyun severlerin kalbini kazandı.

Bir çoğumuz Cem Yılmaz'ı seviyor ve yakından takip ediyoruz. Özellikle de önümüzdeki yılın başında çıkacak olan Arif V 216 filmini heyecanla bekliyoruz. Bu sebeple de kendisinin yapacağı her paylaşımı merakla bekliyoruz. Ancak bugün yaptığı paylaşım ile hem filme gönderme yapıp hem de tercih ettiği oyun platformunun PlayStation 4 olduğunu gösterdi.

Niyet V Akibet başlığı ile satranç oynamayı isteyip, PlayStation 4'e döndüklerini anlatan görseli paylaşan ünlü oyuncu Cem Yılmaz, bir saatte gibi kısa bir sürede 25bin'e yakın beğeni ile yüzlerce yorum aldı. Gelen yorumları, Ps4'ü ilerleyen yaşına rağmen elinden bırakamayan oyuncular süsledi.

Cem Yılmaz'dan PlayStation 4 paylaşımı

Arif V 216 ne zaman vizyonda olacak?

G.O.R.A ile başlayan serüvenine Arif V 216 filmi ile devam edecek olan yapımın yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü oturuyor. 5 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek olan yapımda bir çok ünlü de oyuncuya eşlik edecek. Başrolünü bir kez daha robot 216 olarak karşımıza çıkacak olan Ozan Güven'le Yılmaz'ın paylaşacağı filmde Ceku rolündeki Özge Özberk, Kerem Alışık, Mustafa Sandal, Özkan Uğur, Zafer Algöz, ile Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz var. da rol alıyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 02:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2017 19:13
Yakan kalbimi falan kazanmadı
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×