Cem Yılmaz'dan yeni film müjdesi

Cem Yılmaz'dan yeni film müjdesi

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 2.09.2013 - 11:08
Ser verdi, sır vermedi
Stand-up gösterileriyle ünlenen Cem Yılmaz, başarılarını reklam filmlerine ve beyaz perdeye de taşıyor. 1998 yılında Her Şey Çok Güzel Olacak adlı filmle sinema sektörüne adım atan Yılmaz, G.O.R.A, Arog, Hokkabaz ve Yahşi Batı'nın ardından CM101MMXI Fundamentals adlı gösterisini vizyona sokarak sinemaseverlerle buluştu. Bir süredir de ne kadar sessiz olduğunu, birçoğumuz fark ettik.

Geçtiğimiz günlerde gösterilerine ara verdiğini belirten Yılmaz, "Yeni bir film çalışması var mı?" sorusuna "Evet yeni bir film senaryosu yazıyorum. Sonbahar boyunca yazacağım. Kışın çekeceğiz" şeklinde cevap verdi. Bakalım Cem Yılmaz, bu sefer nasıl bir karakterle karşımıza çıkacak? Acaba bu yeni film Yahşi Batı'nın sonunda gördüğümüz Çin macerası hakkında olabilir mi?

Cem Yılmaz'dan yeni film müjdesi
Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 07:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×