CEO'dan Call of Duty Elite açıklaması

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 20.06.2011 - 13:18
Call of Duty Elite neden tamamen gösterilmedi?
Activision Publishing'in CEO'su Eric Hirshberg, firmanın Call of Duty: Elite'in tüm özelliklerini göstermeme kararını savundu.

CEO'dan Call of Duty Elite açıklaması
Hirshberg, Call of Duty: Elite'in bir çok özelliğini Modern Warfare 3'ün barındırdığını ve bu yüzden tamamının gösterilmediğini söyledi. Beta sürecinde Elite'ı daha düzgün bir hale sokacaklarını söyleyen CEO, Elite'ın tam olarak Eylül ayında gösterilebileceğini de sözlerine ekledi.

Call of Duty: Elite, Modern Warfare 3'le birlikte 8 Kasım'da piyasada olacak.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
CEO'dan Call of Duty Elite açıklaması

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×