Cevat Yerli: Crysis'in geleceği 3D

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 12.08.2010 - 14:04
Crytek'in patronu 3D'yle ilgili konuştu.

Crytek'in patronu Cevat Yerli, Crysis'in geleceğinin 3 boyut teknolojisinde olduğunu söyledi.

Konsol oyuncularının orijinal Crysis'i görmediğini, Crysis 2'nin, orijinal yapımın tekrar başlatılması olarak algılanabileceğini belirten Yerli, insanların Crysis markasını geleceğin 3D oyunculuğuyla bağdaştırmasını istediklerini söyledi.

3D televziyonların henüz markete egemen olmadıklarını söyleyen Yerli, zamanla insanların bu teknolojiye ayak uyduracaklarını, ancak her oyunun direkt 3D olmayacağını da sözlerine ekledi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cevat Yerli: Crysis'in geleceği 3D

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×