Championship Manager 2010 geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Championship Manager 2010 geliyor
18 Ağustos 2009 - BASIN BÜLTENİ

Championship Manager 2010 geliyor

Eidos Interactive bugün oyunculara yeni futbol menajerlik oyununun indirilebilir Türkçe PC versiyonunu, “Dilediğiniz kadar ödeyin” modeliyle sunarak, asıl oyuna bir Eurocent gibi cüzi bir miktarla bile sahip olabilme imkanı vererek, Championship Manager serisinde devrim niteliğinde bir yeniliğe gidiyor.

Futbol dünyasındaki transferlerin rekor ücretlere ulaştığı günümüzde, futbolcular milyonlarca Euro’luk transferlere imza atar. Bilet fiyatları sınırları zorlarken, Championship Manager ülkedeki tüm futbol hayranlarına kapılarını açarak, oyunun tamamen geliştirilmiş yeni versiyonu için diledikleri kadar ödeme yapma imkanı veriyor.

“Bu stüdyomuzun şimdiye kadar yaptığı en iyi Championship Manager oyunu ve oyunu mümkün olduğunca çok kişinin denemesini istiyoruz”, diyor Championship Manager Genel Müdürü Roy Meredith. Meredith, Türkçe versiyonu tanıtmak üzere Eylül ayında Aral ile birlikte İstanbul’da basın konferansı düzenleyecek.

Video oyun endüstrisinden beklenmeyen bir hareketle Eidos, bu ünlü oyunun indirilebilir versiyonunu “Dilediğiniz kadar ödeyin” modeliyle sunuyor. Bu yaklaşım video oyun pazarında ilk kez deneniyor, bunun bir benzerini 2008 yılında Rock grubu Radiohead “In Rainbows” isimli albümleri için denemişti.

Championship Manager 2010, 2009/10 sezonunda mevcut olacak ilk futbol oyunu ve “Dilediğiniz kadar ödeyin” promosyonu 10 Eylül gece yarısına kadar devam edecek. Bu tarihten sonra oyuncular oyunu satın alarak www.champmanstore.com adresinden indirebilecekler. Oyuncuların tek yapması gereken şey 2.50€ işlem masrafına ek olarak, bir Eurocent’ten başlamak üzere diledikleri miktarda ödeme yapmak.

Championship Manager serisi tüm zamanların en başarılı oyun serilerinden biridir ve her sezon oyunun hayranları ve profesyoneller tarafından yakından takip edilmektedir. Hatta eski Celtic patronu Gordon Strachan oyunu satın almak istediği oyuncuları incelemek için kullandığını açıklamıştır.

İki yılı aşkın süredir geliştirilmekte olan Championship Manager 2010 sayesinde herkes dünyanın dört bir yanındaki liglerden birinde Rafa Benitez, Jose Mourinho, Carlo Ancelotti veya Harry Redknapp ya da diledikleri bir menajer olabilecek, futbol dünyasının içine girip futbolcu transferleri, maaş ayarlamaları, taktik kararları gibi sorumlulukların altına girebilecekler.

En son Championship Manager 2010 oyunu, aynı zamanda serinin en gerçekçi oyunu olma unvanını da taşıyor. 300’den fazla kişiden oluşan küresel gözlemci ağı ile sürekli güncellenen futbolcu veritabanı, eski Premier Lig ve Dünya Kupası hakemi Graham Poll ile eski West Ham efsanesi Mervyn Day gibi profesyoneller de, oyuna önerileriyle katkıda bulunuyorlar.

Yeni özellikler arasında 500’ün üzerinde futbolcu animasyonu içeren 3D maç motoru, oyunculara kendilerine has frikik ve korner yaratma şansı veren ölü top düzeni yaratıcı, oyuncuların dünyanın dört bir yanında yerel ağlar kurarak futbolcular hakkındaki bilgilerini arttırmalarını sağlayan Gözlemci ağı ve yeni futbolcuları denemenize yardımcı olacak Antrenman maçları da bulunuyor.

Championship Manager 2010 ayrıca yepyeni bir icat olan CM Season Live’ı da içinde bulunduruyor. Böylece oyun her ay gerçek futbolcu verileri ve 2009/10 futbol sezonu verileriyle güncellenecek. CM Season Live ek olarak indirilebilir içerik olarak sunulacak ve en son istatistikler, puanlar, turnuva sıralamaları, futbolcu transferleri, futbolcu istatistikleri, kartlar, sakatlıklar ve Avrupa’nın önde gelen 10 ülkesinden çok daha fazla bilgiyi içeren güncellemelerin 6’sı 5€ ücretle satın alınabilecek. Sezon sırasında doğrudan oyuna yüklenebilecek. CM Season Live’ı şu anda online olarak sipariş edebilir ve sınırlı bir süre için oyunun özel kutulu versiyonuyla birlikte ücretsiz olarak temin edebileceksiniz.

Sadece dijital indirme işlemleri için geçerli olan “Dilediğin kadar öde” kampanyası, 18 Ağustos’ta başlayacak ve 10 Eylül tarihinde sona erecek. Bu süre içinde yapılan alımlar promosyona dahil olacak. İşlemi gerçekleştirdikten sonra resmi çıkış tarihi olan 11 Eylül 2009 tarihinde oyunu www.champmanstore.com adresinden indirebileceksiniz. 10 Eylül’de kampanya sona erdiğinde, oyun www.champmanstore.com ve tüm oyun mağazalarından “Şampiyon Versiyonu” olarak sadece 25TL fiyatıyla satın alınabilecek. Kayıt olmak ve ödeme yapmak için www.aralgame.com’dan gelişmeleri takip edebilirsiniz.

(2.50€ işlem ücreti ve ek olarak minimum 0,01€)
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2022 22:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Championship Manager 2010 geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×