Championship Manager her yerde

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Championship Manager her yerde
Sports Interactive, Championship Manager resmi dergisi çıkarmayı kabul etti. En beğenilen futbol menajerliği oyunu olan CM yapımcıları ve Eidos, Future Publishing adlı firmanın Championship Maneger Official Magazine yani CM resmi dergisi teklifini kabul etti.
Ekim ayının 24’ ünden itibaren çıkmaya başlayacak derginin fiyatı £5.49.

The Official Championship Manager Magazine, proje editörü Mark Suthems, CM serisine yakışan kapsamlı bir dergi hazırladıklarını söyledi. Derginin ilk haberi, hakkında bilgi vereceği popüler CM serisinin son oyunu Championship Manager 4 olacak. Ayrıca, dergi ile birlikte CM fanlarının hoşuna gidecek bir CD’ de dağıtılacak.

Derginin içinde yer verilen screenshotlar, haberler, makaleler ve CD içeriği www.sigames.com'dan dergi piyasaya çıkar çıkmaz indirilebilecek.

The Official Championship Manager Magazine, 24 Ekim’ de piyasada olacak. Belki Türkiye’ de yayınlanmayacak ama www.sigames.com’dan içeriği takip etme şansımız olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2021 15:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Championship Manager her yerde

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×