Charlize Theron ile oynamak ister misiniz?

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Charlize Theron ile oynamak ister misiniz?
Aeon Flux, 90'lı yıllarda MTV'ye ait Liquid televizyonunda gösterilen bir çizgi diziydi. Peter Chung tarafından yaratılan Aeon Flux karakteri, 3 sezon boyunca devam etti. Şimdi de bu seri beyaz perdeye aktarılıyor. Charlize Theron'un baş rolde oynayacağı film, günümüzden uzak bir gelecekte geçiyor. Monica ve Bregna adlı iki ülke birbirlerine düşmanlardır. Bregna diktatörü Trevor Goldchild halkını iyi bir şekilde yönetmektedir. Her ihtiyaçlarını fazla bir şekilde karşılamaktadır, ama onlara özgürlüğü çok görmektedir. Devreye Monica ajanı Aeon Flux girer ve aralarında aşk ile nefretin birbirine karışmış olduğu bir ilişki doğar. Aeon ülkesi adına casusluk yapıp bilgi çalmaktadır.

Film ile aynı paralel konuya sahip bir oyun da yapılıyor. PS2 ve X-Box platformlarında çıkacak olan yapımda Aeon Flux'i canlandırıyoruz. Charlize Theron'nun seslendirdiği ve modellemesinin ondan alındığı Aeon bir hayli haraketli olacak. Düşmanlarımızı farklı yollardan öldürebileceğiz, gerektiği zamanlarda saklanacağız. Ne de olsa biz bilgi çalmaya çalışan bir ajanız. Atletik olan bir yapısı olan Aeon ile duvarlara tırmanıp, yüksek yerlerden atlayabileceğiz, bazı yerlerde araç kullanabileceğiz. Aksiyon öğelerinin çok kullanılacağı oyunda, filmde olan diğer karakterler de yer alacak. Aeon Flux yakın bir zamanda raflardaki yerini alacak.

Charlize Theron ile oynamak ister misiniz?
Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 05:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Charlize Theron ile oynamak ister misiniz?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×