Chernobylite için yeni bir oynanış videosu yayınlandı

Ersin Kılıç 20.08.2019 - 10:54
Nükleer felakete tanık oluyoruz

Görsel anlamda dikkat çeken Farm 51 imzalı Chernobylite için yeni bir video daha yayınlandı. Gamescom 2019 fuarında yayınlanan bu yeni oynanış videosunda oyunun hikaye kısmından farklı kesitlere yer verildiğini görüyoruz. 

Chernobylite için yeni bir oynanış videosu yayınlandı

Kickstarter süreci başarılı bir şekilde devam eden ve an itibari ile 200.000$ bağış miktarını geçen Chernobylite firmanın daha önce Get Even'da kullandığı fotorealizm tekniğiyle de ön plana çıkıyor. yeni oynanış videosunda özellikle atmosfer anlamında oyunun gayet doyurucu durduğunu söyleyebiliriz. Diğer videolarda olduğu gibi oynanış ve ilerleme kısımlarında ise aksaklıklar göze çarpıyor. Bu yeni oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Çarnobil faciasını temel alan, içerisinde Sci-Fi dışında korku ve hayatta kalma türünden dinamikler de barındıran oyun, adından da anlaşılabildiği gibi Ukrayna'da geçiyor.. Bu büyük nükleer felaket sonrasında farklı bir hikayeye odaklanacak olan yapımın, komplo teorileri ile dolu bir hikayeye sahip olacağı da gelen bilgiler arasında. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2024 12:52
Kalan Karakter: 300 Gönder
Chernobylite için yeni bir oynanış videosu yayınlandı
İlginizi Çekebilir