Chewbacca, Porg'a tokat atarsa

Chewbacca, Porg'a tokat atarsa

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 24.11.2017 - 13:58
Yeni Star Wars: The Last Jedi reklamında Chewbacca Porg'a vuruyor.

Star Wars: The Last Jedi'ın en çok dikkat çeken yeni uzaylıları Porg'lar olmalı. Bu şirin mi şirin arkadaşlarımız, The Force Awakens'da BB-8 gibi sempatiklikten içimizi eritecek. Filmin çıkmasına artık sayılı günler kala Disney filmin pazarlama çalışmalarını hızlandırmış durumda. Film hakkında herhangi bir spoiler veya önemli kesitler bulunmasa da yayınlanan reklamlarda sürekli birkaç saniyelik yeni görüntüler ile karşılaşabiliyoruz. Dün yayınlanan "Back" isimli reklamda Chewbacca'nın Porg'a elinin tersi ile vurması ile en çok dikkat çeken görüntü oldu. Millennium Falcon'un kokpitinde Chewie ve Porg'un komik sahnesi kesinlikle izlemeye değer. Ayrıca, videoda Captain Phasma'da ortaya çıkıyor.

Chewbacca, Porg'a vurdu

Star Wars: The Last Jedi'ın hikayesi

The Force Awakens filmine göre çok daha karanlık bir Star Wars filmi olan The Last Jedi, Finn karakterini canlandıran John Boyega'ya göre şimdiye kadarki en karanlık Star Wars yapımı olacak. Başarılı yönetmen Rian Johnson'ın yazıp yönettiği ve 15 Aralık 2017'de gösterime girmesi planlanan Star Wars: The Last Jedi, 9 bölümden oluşacak olan film serisinin sekizinci bölümü olacak. Filmin yapımcılığını Lucasfilm üstlenirken dünya çapında dağıtımını ise Walt Disney Studios Motion Pictures yapacak. Filmin kadrosunda Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Andy Serkis, Benicio del Toro, Laura Dern ve Kelly Marie Tran yer almaktadır.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2020 09:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2017 15:03
Yine şahane bir yapım bizi bekliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2017 18:29
Aman ne büyük olay!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×