Children Of The Nile ile eski Mısır'dayız

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Children Of The Nile ile eski Mısır'dayız
Tilted Mill Entertainment firması, PC'ler için hazırlanan yeni strateji oyunu olan Chilren Of The Nile'i duyurdu. Oyun eski Mısır'da geçecek. Bir insan topluluğunun lideri konumunda olacağımız oyunda, en önemli kaynaklarımzın başında köylülerimiz gelecek. Köylülerimiz oyunda gerçek insan gibi davranacak ve hareketlerini ona göre uygulayacaklar. Oyunun çıkışı şimdilik bu senenin sonlarında...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Children Of The Nile ile eski Mısır'dayız

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×