Chris Evans'ın, Captain America karakter, ile işi daha bitmedi

Furkan Güler
Furkan Güler 30.11.2018 - 10:34
Yönetmenden ilgi çekici açıklama.

Geçtiğimiz dönemlerde Captain America'nın aktörü olan Chris Evans, kişisel Twitter hesabı üzerinden Captain America karakterine ve Marvel sinematik evrenine veda niteliğinde bir mesaj yayınlamıştı. Ancak Avengers 4 filminden sonra seriden çıkarılacağı düşünülen Chris Evans hakkında bu kez filmin yönetmeni olan Joe Russo ilginç bir açıklama yaptı. Marvel sinematik evreninden çıkarılmasının Chris Evans'ı üzdüğünü söyleyen Joe Russo, bunun yanında oyuncunun Captain America karakteri ile daha işinin bitmediğini söyledi. Bunun ne anlama geldiğini açıklamaktan kaçınan yönetmen, "Yakın zamanda ne demek istediğimi anlayacaksınız." açıklamasını yaptı.

Chris Evans, Captain America'yı tam anlamıyla bırakamadı

Avengers 4'ten sonra Chris Evans'ın, Captain America karakteri ile ne yapacağını bilmiyoruz. Fakat Marvel hayranları Joe Russo'nun bu açıklamasından sonra oldukça merak içerisine girdi diyebiliriz. Thanos'a karşı verilecek olan son savaşta büyük bir rol üstlenmesi beklenen Captain America, muhtemelen sonradan çekilecek Marvel filmlerinde minik roller alacaktır diye tahmin ediyoruz. 3 Mayıs tarihinde vizyona girecek olan filmde, bir önceki yapımda hayatını kaybeden kahramanların geri dönüşüne şahit olacağız.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2018 10:47
Son cümlede ağır spoiler yedirdin millete herkes çizgi roman okuyucusu değil.
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2018 20:30
O spoiler değil ki kardeşim. Herşeye spolier demeyi bırakın artık. Millet iki kelme konuşamıyacak mı? Ne desek spolier.
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2018 16:52
Ne spoiler la. Zaten avengers 4 ten sonra spiderman in devam filmi geliyor. Ne spoileri? Az araştır cahil.
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2018 11:50
Olayların çizgi romanla alakası yok. Sadece Spider-Man, Black Panther, Doctor Strange gibi karakterlerin devam filmleri beklendiği için geri dönecekler.
alpertepe
alpertepe 30.11.2018 11:20
O cümleyi de öngöremiyorsan... geri dönmek zorundalar nasıl yenecekler karıncalarla mı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Chris Evans'ın, Captain America ile işi daha bitmedi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×