Chris Novello’dan Super Mario Bros

Orhun Fatih
Orhun Fatih 1.04.2013 - 20:43
Mario'ya fan gözü ile böyle bakılır.
Super Mario Bros, hemen her şekilde oynanır oldu. Bunlara bir yenisi de Chris Novello’dan geldi. Novello, Spacetime Organ adını verdiği, kendi deyimiyle “garip çalgı aleti” ile Mario oynuyor. Peki, Mario’yu bu şekilde oynamasını sağlayan enstrümanı nasıl yaptı? Spacetime Organ, çoklu dokunmatik panele sahip ve Soundplane adlı özel bir çoklu cihaza bağlı. Sondplane üzerindeki tuşlara basarak Mario’yu kontrol ediyor, aynı zamanda taktığı kablolar müziği ve oyun içi renkleri değiştiriyor. Organ ise oyunu ileri geri sarıyor böylece glitchlerle dolu yeni bir 8-Bit oyun ortaya çıkarıyor. Novell, bu ikonik dünya ile iletişimin başka sıra dışı yolların olduğunu ve bunu insanlara göstermek istediği için bunu yaptığını söylüyor. Şu zamana kadar bir çok garip Mario oynanış videosu görmüştük bu gün onlara bir yenisi daha eklendi. Oyuncuların ne zaman, ne yapacakları hiç belli olmuyor doğrusu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 12:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Chris Novello’dan Super Mario Bros

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×