Chrome'a oyun kolu geliyor

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 28.11.2011 - 10:17
Gamepad'i alın, tarayıcıda oynayın
Günümüzde tarayıcı oyunları giderek yaygınlaşıyor. Özellikle QuakeLive gibi oyunların da tarayıcılarda bulunmasından sonra, oyuncuların daha farklı kontrol istekleri de ortaya çıkmaya başladı.

Chrome'a oyun kolu geliyor
Google, bu istekleri duymuş olacak ki, tarayıcısı Chrome'a gamepad desteği getiriyor. Google'dan Paul Kinlan, Develop Liverpool'da bu gerekli güncellemenin 2012'nin ilk çeyreğinde yayımlanacağını belirtti.

Chrome'un WebGL, HTML5 gibi destek verdiği teknolojilerle birlikte bir oyun platformuna dönüşeceğe benziyor.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 09:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Chrome'a oyun kolu geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×