CIA, Hitler'in peşine düşmüş, yerini bulmuş!

CIA, Hitler'in peşine düşmüş, yerini bulmuş!

Onur Güner
Onur Güner 31.10.2017 - 21:07
Hackerlar sızdırdı, CIA doğruladı

Dünya tarihinin belki de ne kanlı diktatörü olan ve 2. Dünya Savaşı'nı başlatan Nazi lideri Adolf Hitler için tarihçiler hep intihar etti diye anlatmıştı. Lakin gerçek çok başkaymış. Her ne kadar hakkında yüzlerce teori üretilse de Hitler'in yaşadığı bugüne kadar kesinleşmemişti. Bugüne kadar diyorum çünkü önce deepweb'de sızdırılan belgeler ve CIA tarafından sızdırılan belgelere göre bu kanıtlanmış oldu. İlk olarak kaynağı belli olmayan bir deepweb sitesinde başlık açıldı ve CIA'ye büyük siber saldırı yapıldığı söylendi. İlk önce kimse buna inanmasa da konuyu açan kişi CIA tarafından ''top secret'' yani çok gizli olarak adlandırdığı hemen hemen 3 binden fazla dosyayı yayınladı ama kısa süre sonra konu tamamen silindi. Ardından bu sefer dosyaları CIA bizzat servis etti. Servis edilen dosyalarda tabii ki çok gizli olanlar yoktu ama servis edilen belgeler de insanları ürperten cinsten. Zira hem siber saldırı ile ele geçirilen hem de CIA tarafından paylaşılan belgelere göre intihar ettiği söylenen Adolf Hitler aslında ölmemiş ve gizli bir şekilde Kolombiya'ya kaçmış. Kaynağı 1955 yılına ve Cimelody-3 kod adlı ajana ve onun muhpirine dayanan belgelere göre Hitler meğersem Kolombiya'da seçkin Nazi subaylarıyla beraber mutlu mesut bir hayat sürmüş. İsmini her ne kadar Adolf Schrittelmayor olarak değiştirmiş olsa da çevresindeki Naziler ona hep Führer! diye hitap etmişler.

CIA, Hitler'in peşine düşmüş, yerini bulmuş!

Yine sızan belgelere göre Cimelody-3'ün muhpiri Hitler'in yanına kadar sızıp onun birkaç tane fotoğrafını çekmeyi başarmış. Ancak Hitler olduğu iddia edilen kişinin Arjantin'e kaçmasından sonra CIA de izini kaybetmiş. CIA tarafından servis edilen belgelere göre Hitler ile alakalı bilgiler bu kadar. Ancak deepweb'de ifşalanan belgeler tabii ki daha farklı. Deepweb belgelerine göre bir araştırma ağı kuran CIA, bu bilgileri doğrulamış olacak ki resmi kayıtlarındaki ''Hitler: Öldü'' bilgisini kaldırıp gerekli sekmeyi boş bırakmış.  Hatta bu bilgileri doğrultmak adına bazı Nazi subaylarını sorguya bile çekmiş. Yani Merkezi Haber Alma Teşkilatı, 1955 yılından beri Hitler'in peşindeymiş. Deepweb'de dolaşan iddialara göre siber saldırılarda daha fazla belgeler ele geçirildi. Bakalım daha fazla belge servis edilecek mi bekleyip göreceğiz.

CIA, Hitler'in peşine düşmüş, yerini bulmuş!

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 20:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2017 11:41
Bir adamı sen ortaya çıkarırsan ve işin bittiğinde de sen bir kenara çekersen, ve de saftirik dimağlara uyduruktan tarih sunarsan, her şey olur.

Usame de güya öldürüldü, yersen. Ben ortaya çıkardım, ben kenara çektim. Mal insanlar da ben ne dersem ona inandı.

Bu kadar basit bir durum bu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
kots
kots 1.11.2017 10:43
Sonuç olarak şu anda ölmüş olduğu kesin olduğuna göre konu kapanmıştır.
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2017 00:16
o mantıkla adamın babası da mı katildi ?
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2017 13:25
Çocuğu varsa yine tehlikeli bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2017 13:08
Şimdi de Kolombiya mı çıktı?Birtek Uzaya kaçtığına dair bir belge çıktığını görmedim.Avustralya bile vardı hatta ölüm tarihi 1966 ya kadar gidiyordu.Bence geçin bunları.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2017 10:34
bu ne saçma haberdir böyle
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2017 22:20
Amma sallamışlar! Ön adını değiştirmemiş, bıyığını kesmemiş, herkes führer diye hitap etmiş ve öylece ortalıkta dolaşmış ha?
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2017 10:28
Sallama değil dostum, doktor mengele'de kendi adıyla birazilyada 68 yaşında öldü.Savaş bittiği sırada birçok güneyamerika ülkesi diktatörlükle yönetiliyordu ve hepside hitlere hayrandı.Güney Amerika ülkelerinin, Ne Amerika olsun nede avrupadaki devletlerle ilişkileri yok denecek kadar azdı.
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2017 09:18
1955 yılından bahsediyorlar. Güney Amerika ne bilsin hitleri internet televizyon mu var ozaman?
Rahro Uth
Rahro Uth 31.10.2017 23:19
ve bunu biz haberlede değilde ölen bir oyun inceleme sitesinde görüyoruz. Vay be.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×