Çılgınlığın yeni adı: Gun Loco

Emre Günen
Emre Günen 13.10.2010 - 13:24
Square Enix'in yeni aksiyon oyunu ezber bozacak nitelikte
Square Enix bugün itibariyle yeni aksiyon oyunları Gun Loco'nun yeni bir videosunu yayımladı. Xbox 360 için geliştirilmekte olan oyunda banka soygununun ardından süregelen çılgın olaylar konu alıyor.

Çılgınlığın yeni adı: Gun Loco
İlginç karakter tasarımları ve çılgın bir oyun sistemi sunan Gun Loco, karşınıza çıkanı vurmak üzerine kurulu.


İlk olarak ağustos ayında tanıtılan oyunun ana karakterinin ismi Nuts. İsiminden de anlaşılacağı üzere çetin ceviz olan bu karakterimiz, hem karşısına çıkanı sorgu sual dinlemeden pataklıyor, hem de belden aşağı espriler yapıyor.

"Koşun ve karşınıza çıkanı vurun" sloganı ile izleyenlerinin karşısına çıkan video ile ne kadar ilginç bir oyunun bizi beklediğini tahmin etmek güç değil.

Henüz kesinlik kazanmamış olsa da, Gun Loco'nun önümüzdeki sene içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Sadece Xbox 360 için geliştirildiğini de belirtelim.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Çılgınlığın yeni adı: Gun Loco

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×