Cities: Skylines, Epic Store'da ücretsiz

Özgür Deveci
Özgür Deveci 17.12.2020 - 19:00
Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da günün ücretsiz oyunu belli oldu.

Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da günün ücretsiz oyunu belli oldu. Klasik şehir kurma simülasyonunun modern bir versiyonu olan Cities: Skylines, 18 Aralık Cuma günü Türkiye saati ile 18:59'a kadar ücretsiz olarak dağıtılacak. Oyunu, bu tarihe kadar kütüphanenize eklerseniz sonsuza kadar sizde kalacak.


Buna ek olarak Epic Games Yılbaşı Tatili indirimleri bugün itibariyle başlıyor. %75'e varan tasarruf tekliflerinin yanı sıra, 15 gün boyunca her gün ücretsiz bir oyun dağıtılmaya devam edecek. Her bir oyun 24 saat boyunca alınabilir olacak ve bir kez aldıktan sonra sonsuza dek sizde kalacak.

Cities: Skylines, Epic Store'da ücretsiz

Cities: Skylines, Epic Store'da ücretsiz

Sıfırdan şehir kurmayı öğrenmek kolay ama bu konuda uzmanlaşmak zor. Şehrinin belediye başkanı olarak eğitim, su, elektrik, polis, itfaiye, hastane ve çok daha fazla temel ihtiyacı dengelemekle ve şehrinin ekonomik sistemini idare etmekle ilgileneceksin. Şehrinin sakinleri farklı oyun senaryolarına uygun, gerçekçi ve akıcı bir şekilde hareket ediyor.

Cities: Skylines

Cities: Skylines, klasik şehir kurma simülasyonunun modern bir versiyonudur. Oyun, gerçek bir şehri yaratıp idare etmenin heyecanını ve zorluklarını yaşatabilmek için bir taraftan şehir kurma tecrübesinin oturmuş yapısını korurken diğer taraftan yeni oynanış unsurları sunarak bu tecrübeyi genişletiyor. Oyunda Cities'in Motion serisinin yapımcılarının tasarladığı tam teşekküllü bir ulaşım sistemi bulunuyor. Ayrıca oyunu kendi oyun tarzına göre katmanlı ve zorlu bir simülasyon arasında dengeleyebilmeni sağlayan mod desteği de bulunuyor.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 09:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2020 11:32
Listenin doğru çıkmaması beni çok sevindirdi çünkü o listede anno yoktu, Çok ciddi anno beklentim var.
lamuarte
lamuarte 19.12.2020 03:08
Anno gelmez usta bekleme. Epic'in bu zamana kadar verdiği tüm beleş oyunlar daha önce kendi store'unda satmadıklarıydı. Anno'yu halihazırda satıyorlar zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2020 02:49
Horizon Zero Dawn yerine Down yazan listeden beklediniz allasen?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2020 02:45
Ya tamam iyi hoş da arayüzü cok kötü epicin aldıgım oyunu bile oynamak istemiyorum yarım saatte acılan arayüzden steam cok daha rahat kolay kullanımlı
taylanz
taylanz 18.12.2020 13:52
Hiçbir oyunu arayüzünden oynamak zorunda değilsiniz güzel kardeşim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2020 00:32
Epic sağolasın. Kütüphane doldu oyunla. Steam ve epicte aynı fiyatta oyun varsa hiç düşünmeden epicten alın. Bu kadar kıyak yaptı bari karşılığıni alsın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
lamuarte
lamuarte 17.12.2020 21:10
Yok mu ilk gün fake atıp listenin gerisini doğru yapman be epic reyiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cities: Skylines, Epic Store'da ücretsiz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×