City of Steam Arkadia güncellemesi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 30.12.2013 - 15:38
Yeniden yaratılan Arkadia ile yepyeni bir ARPG deneyimi
City Of Steam, beklentilere tam anlamıyla cevap verebilecek bir oyun olarak yeniden düzenlendi. Arkadia yaması ile gelen farklı ve zengin içerik, oyunculara bambaşka bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Müthiş grafikleriyle bütünleşmiş oyun atmosferi ile hiçbir yükleme gerektirmeden tarayıcı üzerinden oynanabilen, City of Steam’i oynayabilmek için sadece kayıt olmak yeterli oluyor.
 
City of Steam Arkadia Yamasıyla Yeni Düzen Başladı
DAO Games ekibi, oyun hakkında yeni gelişmeleri şöyle özetliyor; ‘’ARPG türü olan City of Steam’de maksimum seviyeye ulaşmak elbette ilk hedeftir. City Of Steam’de bunun için onlarca değişik seçenek mevcut. İster tamamen farklı içeriklere sahip Canavar İni veya Paragon Zindanı gibi özel zindanlarda, ister haritaların kendine has zindanlarında isterseniz de normal görevlerle seviye atlayabilirsiniz. Yeni düzen, alışılmış ve eskimiş City of Steam düzeninden çok uzak. Seviye atlarken kazanılan zanaat materyallerinden, oyun paralarından ve koleksiyon eşyalarından bahsetmedik bile. İnanın deneyim tek başına yeterli olsa bile, toplamda kazandıklarınızın yanında devede kulak kalıyor.’’
 
City of Steam Arkadia güncellemesi
City of Steam Macerasında Benzersiz Oyun Deneyimi
"Tabii ki iş sadece maksimum seviyede bitmiyor. Güçlenmeniz için karakter yapılandırması büyük etken. Alışılmış karakter özelliklerini dağıttıktan sonra bile City of Steam’de, karakterlerinizin gücüne etki edebilecek onlarca özellik daha var. Madencilik veya balıkçılık sayesinde elde edebileceğiniz puanlar, yine oyun içi onlarca içerik ile elde edilebilecek yetenek ve uzmanlık puanları, mitik tablet sistemi ve yeteneklere harcanan puanlar her oyuncunun karakterini kendine has yapılandırmasını sağlıyor. İki oyuncun karakter yapılandırmasının aynı olma olasılığı sıfıra yakındır. İşte bu yüzden kişiye özel karakter yapılandırması City of Steam’de mevcut."
 
City of Steam Arkadia güncellemesi
"Arena sistemi ve birlik savaşlarının yanı sıra açık dünya alanlarında da doya doya PVP yapmak mümkün. PVP etkinlikleri ile ister teke tek, ister toplu savaşlar ile rolünüzü test edebilir ve herkese meydan okuyabilirsiniz."

"Binekler, yoldaşlar, petler, kostümler ve diğer onlarca orijinal içerik, oyuncuların City of Steam macerasında sınırsız ve benzersiz oyun deneyimi yaşamasını garantiliyor. Ayrıca yoldaş yapılandırmasının çok daha fazla detaylandırıldığını söyleyebiliriz."
 
City of Steam Arkadia güncellemesi
"Yenilenmiş City of Steam’in tüm özelliklerinden bahsedebilmemiz çok zor. En iyisi gelin kendiniz görün!"

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 15:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
City of Steam Arkadia güncellemesi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×