City of Steam, Ramazan Ayı'nda daha bir güzel

City of Steam, Ramazan Ayı'nda daha bir güzel

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 8.07.2013 - 17:38
Yeni etkinlikler ve yeni ırklar
Nova Worlds platformu üzerinde hiçbir istemciye ihtiyaç duymadan ve tamamen Türkçe olarak oynayabileceğiniz City of Steam; oyuncu görüşlerine önem veren ekipleri, kendine has tarzları ve Steampunk temasıyla oyunculara kendine has bir MMORPG deneyimi sunmaya devam ediyor.
 
Ramazan’ın ve büyük eklenti paketinin gelişi ile Temmuz ayına hızlı ve iddialı bir giriş yapan City of Steam’in ekibi, önümüzdeki dönemde de hızını kesmeden yeni içerik ve etkinliklerinin devam edeceğini müjdeliyor. Sundukları bu takvim de  sözlerinin arkasında olduklarını der gibi.

City of Steam, Ramazan Ayı'nda daha bir güzel
 
Gelin Ramazan ayına özel etkinlikleri bir gözden geçirelim;
Günlük Ödül Etkinliği
Ramazan süresince City of Steam’e giren herkes, 1 günlük özel Ramazan Paketi kazanacak.
“Hayatta Kalma” Etkinliği
20. Seviye ve üstü oyunculara özel tarihin en büyük düşmanı Açlığa karşı hayatta kalma mücadelesi!
“Boss Avı” Etkinliği
20. Seviye ve üstü oyunculara özel, “Kıtlık Avı”.
Bunca etkinlik üzerine “Neden daha fazlası olmasın?” diye düşünen City of Steam ekibi oyunculara bir de “Arkadaşını Davet Et” etkinliğini sunuyor.
 
Ramazan ayı başlangıcı, yani 9 Temmuz 2013 Salı günü ile birlikte “Arkadaşını Davet Et” etkinliği başlayacak. Bu etkinlik ile arkadaşlarını City of Steam’e web sitesi üzerinden çağıran oyuncular, ödül kazanma hakkına erişecekler.
 
4 Hafta boyunca sürecek bu etkinlikte,  yeterli arkadaş davet eden ve arkadaşları 15. seviyeyi bulan oyuncuları iksirlerden soğutuculara, yayın biletlerinden kostümlere ve tabii ki evcil hayvanlara ve göz kamaştıran bir buharsiklete kadar pek çok ödül bekliyor!
 
Sadece davet edenle kalmıyor, davet edilen oyuncular da belli seviyelere geldiklerinde geçici evcil hayvan, buharsiklet ve papel kazanabiliyorlar!

City of Steam, Ramazan Ayı'nda daha bir güzel
 
“Arkadaşını Davet Et” etkinliğinin detaylarını görmek için şu linke tıklayın: http://cos.novaworlds.com/index.php/turkish_forums/viewthread/5566
 
Ramazan ayı etkinliklerinin yanısıra, City of Steam’e geniş bir içerik de ekleniyor:
Yeni Seviye Sınırı: Yeni seviyeler ile sınırları zorlamaya devam!
Yeni Sınıf: Yepyeni bir sınıf ile eğlenceyi ve seçenekleri katlayın… Ruhban sınıfını da artık oynayabilir sınıflar arasında olacak.
Yeni Irklar: Yeşilderililer ve Cüceler artık seçilebilir ırklar arasında.
Yeni Harita : Kurucular Annex'i
Yeni PvP Etkinliği: Eksen Kuşatması  (Son dönemlerin revaçta türü MOBA artık City of Steam oyuncuları için alternatif bir PvP tarzı olarak oyundaki yerini alacak!)
Hepsi bu kadar değil! Daha fazla detaya şu linkten ulaşabilirsiniz: http://cos.novaworlds.com/index.php/turkish_forums/viewthread/5563
 
City of Steam böylece Ramazan coşkusunu oyuna da getirmiş oldu. Geriye etkinliklere katılıp ödülleri almaktan başka bir şey kalmıyor.

-Basın Bülteni
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 08:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×