City of Steam yepyeni haliyle sizlerle

City of Steam yepyeni haliyle sizlerle

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 17.05.2013 - 11:52
Yeniden Neruvia!
Neruvia sunucusu geliştirilmiş özellikleri ve özel sürprizleriyle City of Steam kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazır.

Nova Worlds’ün göz bebeği olan City of Steam 17 Mayıs 2013 Cuma günü saat 16.00’da 4 ırk ve 3 farklı sınıfla MMO severlerle buluşmak için gün sayıyor.

Ayrıca 17 Mayıs günü yeni başlayan oyuncular için çok büyük sürprizler var. Oyuna yeni kayıt olan oyunculara ilk 3 gün boyunca Steampunk evrenine kolay alışabilmeleri için bir "Başlangıç Paketi" hediye edilecek. Bu cömert paketin içinde şunlar bulunuyor:

City of Steam yepyeni haliyle sizlerle
10 Adet Metal: Eşyalarınızı geliştirebilmeniz için süper bir destek!
5 Adet Yayın Bileti: Bu bilet bütün oyunculara bir mesaj gönderebilmenizi sağlar
1 Günlük Evcil Hayvan: 1 gün boyunca sizinle savaşacak, yerden eşyalarınızı toplayabilecek bir dost!
Seviye 5 Süper Malzeme Paketi: 5. Seviyeye ulaştıktan sonra açabileceğiniz bu kutuda kısa süreli (3 saat) özel eşyalar mevcuttur :
-Dönüştürülmüş Pirodaktil (Jetpack)
-Martiyark/Patriyark Elbiseleri (Özel Kozmetik Eşyalar)

Bu eşyalar "Paket" halinde City of Steam üzerinden kullanılabilir bir kupon kodu ile dağıtılacak. Her hesap sadece bir kere bu kodları kullanabilecek.

İşte her hesap için bir defa kullanabilecek Merlin'in Kazanı okurlarına özel kod:
ISHA-MUTF-QO00-0001

Not: Kodu tüm okurlarımız kullanabilir ancak kod her hesap için sadece 1 (bir) kere geçerli olacak.
Ayrıca yeni açılacak sunucuda, oyuncuların eski karakterlerinin seviyelerine göre özel ödüller verilecek. Bu ödüller Evcil Hayvan, Buharsiklet, Papel hatta ve hatta Elektrum boyutlarına kadar varabiliyor!

City Of Steam Oyuncuları ile Büyümeye Devam Edecek
Biliyorsunuz, City of Steam'de açık beta süresi boyunca oyuncuların birebir katılımının olduğu toplantılar düzenlendi. Bu toplantılardan biri de, “Beyin Fırtınası Etkinliği” oldu. City of Steam oyuncularından nelerin değişmesi gerektiği hakkında fikirler alınan bu etkinlikler sonucunda oyun yenilenen içeriği ile 17 Mayıs 2013 tarihinde kullanıcılara tekrar sunuluyor.

Bu etkinlikten çıkan bir fikir de oyuna direkt olarak ekleniyor. Evcil hayvanlar artık yerden düşen eşyaları ve paraları toplayabilecekler.

Metalin ve buharın hüküm sürdüğü bu mekanik evrene katılmak için http://cos.novaworlds.com/tr/ adresine başvurabilirsiniz.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 16:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×