Civilization III, kısa süreliğine bedava veriliyor

Civilization III, kısa süreliğine bedava veriliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 20.10.2017 - 11:01
Zaman kaybetmeden oyunu kütüphanenize eklemeyi unutmayın!

Strateji oyunları arasında en büyük oyuncu kesimine hitap eden seri Civilization'ın üçüncü oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Yakın zamanda IGN'in satın aldığı Humble Bundle üzerinden oyunu Steam kütüphanenize ekleyip istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunun yanında Civilization III: Play the World ve Civilization III: Conquests! genişleme paketlerine de sahip olabildiğinizi unutmadan belirtelim. Civilization 3 ile birlikte tarihin en eski zamanlardan günümüze kadar olan keşifleri deneyim edip bir medeniyet kurduğunuz oyunda saatlerce vakit geçirebileceksiniz.

Sid Meier's Civilization III'ü bedava oynayabilirsiniz

Tarım, hayvancılık gibi sistemlerinizi kurup sonra asker yetiştirebildiğiniz oyunu, oynanış stilinize bağlı olarak farklı farklı şekilde bitirebilirsiniz. Dünya harikalarının da inşasına izin veren oyun sayesinde ülkenizin gücü ile diğer ülkeleri kıskandırabilirsiniz. Eğer altıncı Civilization oyununu bilgisayarınız kaldırmıyor veya alacak durumunuz yok ise üçüncü oyunu oynamanızı öneririm. Her bir Civilization oyununda strateji öğelerinin yeterince derin olduğunu belirtmek istiyorum. Grafiklerden daha çok oynanış mekaniği ile ön plana çıkan serinin her bir oyunu sizlere bambaşka deneyimler sunabilir. Oyunun Humble Bundle sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 23:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2017 08:11
Beleş görünce atladım sazan gibi ama hesabımda varmış :D 4 kasıma kadar geçerli: IE4XV-05MHT-23X7M
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2017 01:48
Bu Humble Bundle olmasa kütüphanemiz boş kalacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2017 16:42
Süper, tşk mk
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×