Civilization VI, Android için yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 15.08.2020 - 13:43
Civilization VI PC, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve iOS platformundan sonra nihayet Android içinde yayınlandı.

Oyun dünyasının yıldızlarından biri olan 2K Games, 2016 yılında Civilization VI'yı PC oyuncularının beğenisine sunmuştu. Çıkışının ardından birçok oyuncu tarafından oldukça beğenilen oyun, sonrasında konsol çıkışlarını da gerçekleştirdi. Aradan 4 yıl geçmesine rağmen popülerliğini kaybetmeyen oyun, yıldan yıla başarısını katlayarak yoluna devam etti. Oyun PC, iOS ve konsollardan sonra nihayet Android içinde yayınlandı.


Fraxis Games tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan sıra temelli strateji oyunu Civilization VI, Android için yayınlandı. Aspyr Media tarafından yayınlanan oyunu Google Play mağazasından ücretsiz bir şekilde indirip 60 tur oynayabilirsiniz. Dilerseniz, 60 turun ardından ana oyunu 19.99$ fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz.

Civilization VI, Android için yayınlandı

Civilization VI, Android için yayınlandı

İlk olarak efsanevi oyun tasarımcısı Sid Meier'in yarattığı Civilization, zamana meydan okuyan bir imparatorluk kurmaya çalıştığınız, sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Oyunda taş devrinden bilgi çağına kadar uzanacak bir uygarlık kurup ona önderlik ederek dünyanın hakimi olabilirsiniz. Savaşın, diplomasi yürütün, kültürünüzü geliştirin ve dünyanın görüp göreceği en büyük uygarlığı inşa etmeye çalışırken tarihin en büyük liderleriyle rekabet edin.

Civilization VI, dünyanızla ilgilenmeniz için yeni yollar sunuyor: şehirler artık haritada fiziksel olarak genişliyor, teknoloji ve kültüre dair etkin araştırma yeni ihtimaller ortaya çıkarıyor ve rakip liderler, siz oyunda zafer elde etmenin beş yolundan biri için yarışırken tarihsel izlerine dayalı kendi gündemlerinin peşinde koşuyor.

Uyumlu işletim sistemleri

• Android 9 (Pie)

• Android 10

Uyumlu cihazlar

• Google Pixel 4, Google Pixel 4 XL

• LG G7 ThinQ, LG G8s ThinQ, LG G8X ThinQ, LG V50 ThinQ 5G, LG V50S ThinQ 5G, LG V60 ThinQ 5G

• OnePlus 6, OnePlus 6T, OnePlus 7, OnePlus 7 Pro, OnePlus 7 Pro 5G, OnePlus 7T, OnePlus 7T Pro

• Razer Phone 2

• Samsung Galaxy Note 10, Samsung Galaxy Note 10+, Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy S20+, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy Tab S6

• Sony Xperia 1, Sony Xperia 5, Sony Xperia XZ2 Premium

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 07:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2020 09:01
Oyun bedava değil merlin. Playstore dan indirmek için ödeme yapman gerek
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2020 00:11
cihazın desteklemiyordur
Kalan Karakter : 300 Gönder
Civilization VI, Android için yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×