Civilization V'in toplam satış rakamları açıklandı

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 19.04.2017 - 10:58
Maşallah diyelim
Strateji oyunları dünyasının en çok tanınan serilerinden biri olan Civilization'ın en çok satan oyunu olma ünvanını elinde bulunduran 5. oyununun toplam satış rakamları bugün açıklandı. Steamspy verileri baz alınarak yapılan açıklamada Sid Meier's Civilization V'in 21 Eylül 2010'dan bugüne kadar toplamda 10 milyon kopya sattığı ortaya çıktı. Çıkışı üzerinden 7 yıl geçmiş olmasına ve üzerine 2 oyun daha çıkmış olmasına rağmen hala daha yarım milyondan fazla oyuncu tarafından aktif olarak oynanıyor.

Civilization V'in toplam satış rakamları açıklandı
Seride ilk defa hexagonal yani altıgen tile'lar kullanan yapım, bu sayede daha derin bir strateji kazanmıştı. Ayrıca yine Civilization V, seride ilk defa 3 boyutlu ve tamamıyla  anime edilen liderler ile Civilization V'e ayrı bir soluk katmıştı.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 16:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Civilization V'in toplam satış rakamları açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×