Civilizations at War tamamlandı

Civilizations at War tamamlandı

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Civilizations at War tamamlandı
Midway'den yapılan açıklamaya göre, PC'ler için hazırlanan RTS oyunu Rise & Fall: Civilizations at War'un yapımı tamamlandı.

Eski Mısır ve Roma'da geçecek yapımda, tarihi savaşları oynuyor ve çeşitli birimleri yönetme şansına sahip oluyoruz. Yönetilebilecek devletler arasında; Mısırlılar, Persler, Romalılar ve Yunanlılar bulunuyor. Seçtiğimiz milletlerden önde gelen liderler bulunuyor ve oyun içerisinde bu liderleri 3. şahıs görünümünden birebir kontrol etme şansına da sahip olacağız. Bu liderler arasında; Achilles, Ramses, Julius Caesar gibi isimler bulunuyor

12 Haziran'da piyasalarda olacak yapım, daha önce geçtiğimiz senenin sonlarında piyasalara sürülecekti ancak yapımcı firma Stainless Steel Studios'un kapanması nedeniyle çıkış tarihi bu zamana ertelenmişti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 06:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×