Cliffy B'den Sony'e övgü, Microsoft'a eleştiri

Cliffy B'den Sony'e övgü, Microsoft'a eleştiri

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 11.05.2013 - 19:47
Microsoft'un eski adamı çuvaldızı MS'e batırıyor
Epic Games'in eski yapımcısı Cliff Bleszinski bir süre önce firmadan ayrılmış, başka kariyer olanaklarını takip etmek istediğini dile getirmişti. O günden bugüne kendisi devamlı fikirlerini blogundan ve röpörtajlardan duyuruyor ve hep manşet olmayı başarıyor. Bleszinski bu sefer de eski iş ortağı Microsoft'u eleştirdi. Epic ile Gears of War'u yapan ve Microsoft ile yakın ilişkiler içerisinde olan Bleszinski Microsoft'un XBLA politikasını eleştirdi. "Aşmanız gereken bir sürü protokol var. Oyuınunuzu Xbox Live Arcade'e koymak, hatta güncelleme çıkartmak tam bir kâbustu" diyen Bleszinski Sony'nin online politikasını ise beğendiğini dile getirdi. "Görünüşe bakılırsa Sony bu indie havasını benimsemiş gözüküyor. Birinin garajında yaptığı bir modun bir günde ünlü olabilecek olması güzel bir şey" dedi Cliffy B. Ne diyorsunuz? Haklı mı?

Cliffy B'den Sony'e övgü, Microsoft'a eleştiri

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 20:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×