Club Football geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Club Football geliyor
Codemasters firması Xbox ve PS2 için çok özel bir futbol oyunu hazırlıyor ve bunun için de şimdilik 15 tane İngiliz takımı ile anlaşmış durumda. Club Football isimli bu futbol serisinde her anlaşılan takım için ayrı oyun piyasaya sürülecek ve böylece oyunculara sevdikleri takımı hem idare etme hem de oynama şansı verilecek. Her takımın kendine özel oyununda da herşey takımın orjinalliğine göre hazırlanacak, hatta oyuncuların yüzleri ve armalarının yanında tüm herşey gerçeğine uygun bir biçimde hazırlanacak. Şimdilik teker teker oyunları çıkarılacak olan bu takımlar Arsenal ,Aston Villa, Chelsea, Leeds United, Liverpool, Manchester United, Rangers, Borussia Dortmund, Hamburg SV, FC Bayern Munich ,Ajax, FC Barcelona, AC Milan, Inter Milan ve Juventus. Çıkış ise 2002 sonbaharında...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Club Football geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×