Club Football geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Club Football geliyor
Codemasters firması Xbox ve PS2 için çok özel bir futbol oyunu hazırlıyor ve bunun için de şimdilik 15 tane İngiliz takımı ile anlaşmış durumda. Club Football isimli bu futbol serisinde her anlaşılan takım için ayrı oyun piyasaya sürülecek ve böylece oyunculara sevdikleri takımı hem idare etme hem de oynama şansı verilecek. Her takımın kendine özel oyununda da herşey takımın orjinalliğine göre hazırlanacak, hatta oyuncuların yüzleri ve armalarının yanında tüm herşey gerçeğine uygun bir biçimde hazırlanacak. Şimdilik teker teker oyunları çıkarılacak olan bu takımlar Arsenal ,Aston Villa, Chelsea, Leeds United, Liverpool, Manchester United, Rangers, Borussia Dortmund, Hamburg SV, FC Bayern Munich ,Ajax, FC Barcelona, AC Milan, Inter Milan ve Juventus. Çıkış ise 2002 sonbaharında...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 21:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Club Football geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×