CoD: Black Ops için "double" XP haftasonu

Murat Sağlam
Murat Sağlam 20.05.2011 - 13:07
Treyarch yeniden "iki kat XP" haftasonu düzenliyor
PlayStation Network'ün açılmasını Call of Duty: Black Ops için iki kat fazla deneyim puanı kazanacağınız bir hafta düzenlemekten daha iyi bir kutlama şekli olabilir mi?

CoD: Black Ops için "double" XP haftasonu
Treyarch bu hafta sonu bugün 18:00'da başlayacak ve Salı günü aynı saatte bitecek olan "Double XP Weekend" yani iki kat deneyim puanı kazanacağınız haftasonu organizasyonunu başlatacağını açıkladı. Bunun haricinde Escalation harita pakedi PC ve PS3 kullanıcılarına satışa sunulduğu anda bir Double Xp daha düzenlemeyi planladıklarını belirttiler.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
CoD: Black Ops için "double" XP haftasonu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×