CoD: Infinite Warfare duyuruldu! Uzun video geldi!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.05.2016 - 13:57
Yenilenmiş Modern Warfare geliyor!
İlk olarak birkaç görsel ile ortaya çıkan ve hemen akabinde yayınlanan kısa teaser videoları ile oyun gündemini meşgul eden Call of Duty: Infinite Warfare'ın 48 saniyelik tanıtım videosu Hulu platformunda yayınlanmış ve oyun beklenenden önce sızdırılmıştı. Hemen akabinde akşam saatlerini beklemeyen Activision, Call of Duty: Infinite Warfare'ın uzun duyuru videosunu yayına aldı. Oyunun bu tanıtım videosu savaş sahneleri ile açılışını yapıyor ve büyük bir hava aracının şehre düşmesine şahit oluyoruz. Muhtemelen bu kaza olayların da fitilini ateşleyen noktalardan birisi olacak.

Oyunun yapım ekibi olan Infinity Ward logosu sonrasında ise alıştığımız savaş sahnelerinden kesitler bizi bekliyor. Havada süzülmeye başlayan hava araçlarının gözükmesi ile birlikte videodaki aksiyon sahnelerinin de artmaya başladığını görüyoruz. Bazı çatışma anlarından sonra ise oyunun ana temasını oluşturan uzaya doğru yelken açıyoruz ve geçtiğimiz aylarda hayata veda eden David Bowie'nin Space Oddity (Ground Control to Major Tom) şarkısı ile birlikte videonun çehresi de büyük ölçüde değişim gösteriyor.

CoD: Infinite Warfare duyuruldu! Uzun video geldi!
Uzaya çıkış muhtemelen hikaye gereği olacak ama videoya bakacak olur ise hikaye bölümlerinde uzay savaşlarının yeri de büyük olacak. Star Wars'ı aratmayan bu sahnelerden sonra oyunun geçeceği bazı bölgelere işaret edilmiş. Sonlara doğru Saturn'ün halkasını bile görüyoruz. İşte bu noktada hikayenin ne yönde ilerleyeceği ise merak konusu. Çünkü ortada uzaylılar olmayınca oyunun hikayesi uzayda kolonileşme muhabbetlerine girebilir. Tabi tüm bu anlattıklarım dışında videoda robotlar, uzayda atıp düşmanları yakaladığımız grapling hook gibi detaylar da bulunuyor.

Videonun son saniyeleri ise beklenen sürprize ayrılmış. Burada kaytan bıyıklarını sevdiğimiz Captain price'ın önderliğinde Modern Warfare'ın yeniden elden geçirilmiş halini görüyoruz. Açıkçası bu son saniyeler yeni oyundan çok daha fazla heyecanlanmama sebep oldu.

Yorumlar 108
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 19:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.05.2016 19:43
İşte budur, dehşet grafikler. Her şey çok iyi gözüküyor. Grafik teknolojilerinden anlamayanlar söylenip duruyor. Battlefield 1'den daha iyi olacağı kesin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.05.2016 00:53
Yorumların çoğu gelecek temasından bıkmış bende sizlere soruyorum, asıl ikinci dünya savaşı temasından bıkmadınız mı. yüz tane gelecek savaş temalı oyun çıkartsınlar yüzünü de ayıla bayıla oynarım hımmffs. ayrıca cod4 remastered'ı güzel olacağını umuyorum.
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2016 22:07
Bence insalar 1. 2. dünya savaşı temasından bıkmadı sadece 1.2. dünya savaşı olan yüksek grafikli üst düzey bir oyun istedi Call Of Duty ve Medal Of Honor gibi oyunlar bunu yaptı ama kaç sene önce ? 10 yıl oldu açıkcası içlerinde ki 1. 2. dünya savaşı teması özlemini eski oyunlarla dindirilmez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2016 18:15
Mw3,ghost,black ops 2 son oynadığım cod oyunları diğerlerini merak edip whalktroughlarına bile bakmadım.
Activision ve İnfinity Ward bizim gibi dinazor oyuncu kitlesini kaybetti başka firmalar da eklenebilir.
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2016 18:40
asıl mw2 ye bak geri kalanı salla gitsin.zamanında öyle bir oyun yoktu.şimdi eh geliyor.ne zamanlardı be xD
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2016 03:06
Mw2 bakmayarak çok şey kaçırmışsın. Ya da yaşın biraz küçük.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Hickey
Hickey 10.05.2016 00:52
COD fragmanını izlemeden önce yorumları okumuştum dibine kadar eleştiri doluydu 1 milyon disslike cabası. Oyun ne kadar kötü olabilir ki? Fragmanı izledim fena değildi ciddi söylüyorum göründüğü gibi berbat ötesi değildi. Fütüristik teması sevenler için iyi bir oyuna benziyor. Hatalı gelmediği sürece gayet müthiş bir oyun.

Hickey
Hickey 11.05.2016 17:26
Müthiş lafını geri alıyorum oyun kötü ama oynanabilir;)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.05.2016 14:02
Aklımdaki tek soru cod 4 de biz 5 kil ile f 16 çağırıyorduk şimdi uzay mekiğimi çağırcaz ki biraz absürd olurdu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
CoD: Infinite Warfare duyuruldu! Uzun video geldi!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×