CoD: Infinite Warfare'ın zombi modu duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.08.2016 - 10:03
Sağlam oyuncu kadrosuyla birlikte
Call of Duty serisinin artık klasikleşen zombi modu Infinity Warfare için de duyuruldu. ‘Zombies in Spaceland’i isimi bu oyun modunda biraz geçmişe döneceğiz. Oyuncuları dönemin mükemmel müzikleriyle dolu 1980’lere götürecek olan Zombies in Spaceland oyuncuları dört klasik 80’ler tiplemelerinden biri rolünde aksiyon dolu, orijinal bir hikayeye sokacak ve ölümcül zombiler, eğlenceli aletler ve daha fazlasıyla dolu uzay temalı bir lunaparkta yaşayan ölülerle savaşmalarını sağlayacak.

“Call of Duty tutkulu hayranlarıyla birlikte inanılmaz bir geçmişe sahip; bu da bize seriyi bu denli başarılı hale getiren işbirliği aksiyonunu alıp pop kültürün en sevdiğimiz dönemlerinden biri olan 1980’lerle birleştirmek için ilham verdi,” diyor Infinity Ward Proje Direktörü Brian Bright. “Zombies in Spaceland yepyeni bir zombies deneyimi. Yeni oyuncuların kolayca alışabileceği, ama sıkı zombies hayranları için de derinlemesine içerik sunan, paskalya yumurtaları ve çeşitli oyun özellikleri ile dolu yepyeni bir mod. Oyuncuların Eylül ayındaki Call of Duty XP’de bu modu denemeleri için sabırsızlanıyoruz.”

Oyuncular 80’lerin klasik tiplemelerinden biriyle oynayacaklar: sporcu, inek, vadi kızı ve repçi. Karakterler aralarında Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers), Ike Barinholtz (Neighbors, Suicide Squad), Jay Pharoah (Saturday Night Live, Ride Along) ve Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer) gibi ünlü isimlerin bulunduğu oyuncular tarafından seslendirilecekler. Ayrıca oyuncular lunaparkta David Hasselhoff (Knight Rider, Baywatch) tarafından canlandırılan gizemli bir DJ ile karşılaşacaklar ve kendisi kahramanlarımıza bu korku filminden sağ çıkabilmeleri için değerli yardımlar sağlayacak.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 15:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2017 13:40
guzel ama zor vede sadece 1 tane zombie haritası var
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2016 13:20
belkide oyunun oynanacak tek kısmı budur. (en azından benim için cod'un zombi modunu severim)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2016 10:34
RİP COD....
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2016 10:13
duyuracak başka bi haltları yok zaten
Kalan Karakter : 300 Gönder
CoD: Infinite Warfare'ın zombi modu duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×