1/9

COD: Modern Warfare 3'e özel (Video+Galeri)

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.09.2011 - 14:24
X360 cephesinden Call of Duty atağı!

Magazin dünyasında her yaptığıyla haber olan bazı ünlüler gibi, Call of Duty: Modern Warfare 3 ve Battlefield 3 ile ilgili gelişmeler de bu hale geldi. Oyun dünyasının ikoncanlarından olan bu iki oyundan Call of Duty'ye özel temalı X360 modeli de duyuruldu. Sınırlı sayıdaki edisyon konsolu 320 GB HDD'ye sahip. DVD sürücüsü ve konsol açılıp, kapanırken Call of Duty'e özel ses çıkaracak.

İki adet Wireless Gamepad, oyunun bir kopyası, 1 aylık Xbox Live Gold üyeliği ve Avatar özel eşyası da konsol paketi içinde geliyor. Konsol Amerika bölgesi için  8 Kasım'da 399$ fiyatla satışa çıkıyor. Buna ek olarak Call of Duty temalı Bluetooth'lu Xbox 360 kulaklığı ve Wireless Gamepad 11 Ekim'de raflardaki yerini alıyor. Kulaklık 69.99$, Gamepad ise 59.99$ fiyatla satışa sunulacak.


Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×