CoD: Modern Warfare'ın Gunfight modundan 6 dakikalık video

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.07.2019 - 14:38
Eğlenceli duruyor

Activision, Infinity Ward tarafından geliştirilen Call of Duty: Modern Warfare oyunu için yeni bir oynanış videosu daha yayınladı. Yaklaşık 6 dakika uzunluğunda olan bu videoda oyunun yeni modu olan Gunfight mücadelelerine yer verdiliğini görüyoruz.

CoD: Modern Warfare'ın Gunfight modundan yeni video geldi

Gunfight modunu kısaca özetleyecek olursak oyuncuların hızlı bir şekilde girdiği ve 2 vs 2 şeklinde mücadele ettiği bir mod olduğunu söyleyebiliriz. Round şeklinde ilerleyen bu yeni oyun modunda tabi ki en fazla puanı toplamaya çalışan taraf olmayı amaçlıyorsunuz.

2 yıldır geliştirme aşamasında olan Call of Duty: Modern Warfare için multiplayer modları ise 1 Ağustos'ta gösterilecek. Bu tarihte Activision'ın multiplayer modlarına özel bir video yayınlayacağı açıklanmıştı. PC versiyonu Ray Tracing özelliğine de sahip olan oyunun 25 Ekim'de çıkacağını da hatırlatalım. Gunfight modu için yayınlanan video şu şekilde;

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 23:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2019 19:49
Açıkçası güzel duruyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 21.07.2019 03:51
Silahlar vuruş hissileri çok iyi.Kaplamalarda gayet güzel.Ben beğendim ama nereye kadar kendini oynatır bu mod bilemiyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
CoD: Modern Warfare'ın Gunfight modundan 6 dakikalık video

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×