CoD: WWII'nin ek paketi The War Machine için video yayınlandı

CoD: WWII'nin ek paketi The War Machine için video yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 5.04.2018 - 12:08
Gaza gelmek serbest.

Yayıncılığını Activision'ın yaptığı ve Sledgehammer Games'in geliştirdiği Call of Duty: WWII'nin yeni ek paketi olan The War Machine için yeni bir video yayınlandı. Ocak ayında yayınlanan The Resistance DLC'si gibi The War Machine, oyuna üç yeni multiplayer haritası, War modu için harita ve yeni Nazi Zombies haritası eklenecek. Beklenen yeni ek paketin oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Fragmanın herkesi gaza getireceği kesin.

Call of Duty: WWII'nin ek paketi The War Machine için video yayınlandı

The War Machine ek paketinin en dikkat çeken yanı, eklenecek olan yeni haritalar oldu. Bu haritalar içerisinde Dunkirk, Mısır ve Almanya'daki roket fabrikası olan V2 bulunuyor. Mısır haritası tarihi mekan olan Giza'da piramitlerin ve Sfenks'in hemen yanında bulunmakta. Burada savaşmak eğlenceli olacak. Bir sonraki haritamız ise Dunkirk. Son olarak Christopher Nolan'ın filmi ile gündeme gelen Dunkirk, yayınlanan görselde bir hayli güzel görünüyor. The War Machine, 10 Nisan'da ilk olarak PlayStation 4 kullanıcıları için çıkacak. 30 gün sonrasında ise diğer platformlarda da yayınlanması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 05:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×