CoD: WWII'nin yeni haritası PlayStation Store üzerinden sızdırıldı

CoD: WWII'nin yeni haritası PlayStation Store üzerinden sızdırıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 13.03.2018 - 15:02
Sızıntıların kurbanı bu sefer Call of Duty oldu.

Geride bıraktığımız senenin sonuna doğru oyuncuların karşısına çıkan Call of Duty: WWII için yeni bir indirilebilir içerik haritasının geleceği konuşuluyordu. Ancak Activision yetkilileri henüz yeni haritaya dair herhangi bir bilgi vermedi. Ancak PlayStation Store'da ortaya çıkan bir görsel kafaları karıştırdı. Shipment 1944 isimli bir logonun bulunduğu görselin, yeni haritaya ait olduğu düşünülüyor. Daha öncesinde ise aynı Call of Duty 4: Modern Warfare'de olduğu gibi, Call of Duty: WWII'ye küçük çevrimiçi haritaların geleceği de verilen bilgiler arasında bulunuyor.

Call of Duty: WWII'nin, Shipment 1944 isimli haritası sızdırıldı

Ancak çoğu oyuncu, Call of Duty: WWII'nin haritalarını zaten küçük bulduğundan, daha küçük haritaların oyuna eklenmesi kafaları biraz karıştırabilir. Ayrıca Call of Duty 4: Modern Warfare'da hali hazırda Shipment adını alan bir haritanın da bulunduğunu belirtelim. Belki de geliştiriciler, aynı haritayı İkinci Dünya Savaşı temasına uygun hale getirip tekrar oyuna ekleyeceklerdir. Harita ile birlikte oyuna yeni silahların ve daha başka içeriklerin eklenip eklenmeyeceği şimdilik belli değil. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 23:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.03.2018 08:02
Dün oynadım gayet güzel ve hızlı bir map
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×